1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.

REKLAMA:


  CENNIK REKLAM NA 2016r.

 1. Cennik reklam.

  - Wizytówka w portalu - 300zł (369zł z vat) za 1 rok

  - Wizytówka pozycjonowana na miasto lub województwo - cana usługi ustalana indywidualnie w zależności od wolnych miejsc

  - Artykuł sponsorowanych w wiadomościach - 1 miejsce gwarantowane przez tydzień - widoczność w całym serwisie - 100zł (123zł z vat) za 1 miesiąc

  - Banner 750/100px - strona główna i podstrony - miesiąc czasu ok. 10 tys wyświetleń (jedna z kilku reklam) - 200 zł (246zł z vat)

  - mailing- możliwość targetowania na województwo , miasto etc - 2 zł (2,46 z vat)

  - Link sponsorowany: 50zł (61,5zł z vat) za 1 rok

 2. Sposoby zamówień i warunki płatności.

  Emisja reklamy dokonywana jest na podstawie zamówienia, wystawionej i opłaconej faktury.
  Zamówienie należy przesłać na adres biuro@salenawesele.pl


 3. Treść i styl reklam.

  Zastrzegamy sobie prawo do odmowy lub wstrzymania emisji reklam, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, iż treść reklam, bądź strona docelowa zawierają teksty sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego lub naruszają prawa osób trzecich.


 4. Kontakt.

  Jeśli zainteresowani są Państwo reklamą w serwisie proszę o kontakt na adres e-mail: biuro@salenawesele.pl lub telefonicznie Michał Bielecki tel. 508 606 273reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony