1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


mazowieckie / Marki / Hotel Mistral Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Marki:
Nazwa obiektu:Hotel Mistral
Typ obiektu:Restauracja i Hotel
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:05-270 Marki
Adres:ul. Słoneczna 1
Telefon:22 781 27 54
Faks:22 781 27 55
Adres e-mail:Wyślij zapytanie ofertowe
Strona WWW:www.hotelmistral.pl
  fb
 
Ilość sal:3
Ilość miejsc:200
Ilość miejsc noclegowych:70
 
Sąsiednie, duże miasto:Warszawa, Radzymin, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Ząbki, Legionowo
Autobus / stacja autobusowa:przystanek Rejtana (Marki)
Informacje o parkingu:duży parking
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
Organizowanie bankietów / biesiad: Yes
 
Internet: Yes
Komputery: Yes

Hotel Mistral położony tuż obok centrum Warszawy to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Tu tradycja łączy się z nowoczesnością. Z ogromnym szacunkiem dla Gości i starannością podchodzimy do organizacji przyjęć okolicznościowych. Spełniamy najskrytsze marzenia Młodej Pary o wyśnionym weselu. Zapraszamy do przestronnej i odnowionej w 2016 roku sali balowej. Sala pomieści do 200 osób.

Nasza kuchnia to esencja smaku i elegancji. Każda Młoda Para dostaje od nas w prezencie zakwaterowanie w apartamencie naszego hotelu. Istnieje również możliwość zakwaterowania Gości weselnych. Posiadamy również duży parking. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia naszych wnętrz na żywo. Serdecznie zapraszamy!

Hotel Mistral Marki - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Hotel Mistral Marki lub Restauracja i Hotel Marki - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Hotel Mistral Marki: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Hotel Mistral Marki.

Hotel Mistral Marki - tagi:
sala weselna marki, dom weselny marki, komunia marki, karnawał marki, sylwester marki, studniówka marki, restauracja marki, hotel marki

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony