1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


mazowieckie / Warszawa / Adamczyk Center Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Warszawa:
Nazwa obiektu:Adamczyk Center
Typ obiektu:obiekt konferencyjno-bankietowy
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:02-862 Warszawa
Adres:ul. Farbiarska 71
Telefon:501 150 919
 
Ilość sal:3
Ilość miejsc:300
Ilość miejsc noclegowych:12
 
Autobus / stacja autobusowa:500m
Informacje o parkingu:tak
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
Organizowanie bankietów / biesiad: Yes
Organizowanie imprez plenerowych: Yes
 

Adamczyk Center położony jest na warszawskiej dzielnicy Ursynów.

Zajmuje się organizacją: wesel, bankietów, konferencji, spotkań biznesowych i cateringu.
Oferujemy 3 klimatyzowane sale:
* bankietową o powierzchni 240m2 (10x24) i wysokości 4,5 m. z odrębnym barem o powierzchni 100m2. Mieszcząca w układzie stojącym ok. 300 osób, w teatralnym 180 osób, bankietowym 170 osób
* dodatkową o powierzchni 90m2 i wysokości 2-3 m. Sala ta traktowana jest jako uzupełnienie sali bankietowej
* klubową o powierzchni 100m2 i wysokości od 3 do 3,5 m mieszącą w ustawieniu stojącym 60 osób, teatralnym 60 i siedzącym 40/50 osób

Sale wyposażone są w sprzęt multimedialny: nagłośnienie, rzutnik multimedialny, sprzęt dvd.

Obok obiektu mieści się ogród.

Zapewniamy organizację wyjątkowych i eleganckich przyjęć z dostosowanym do Państwa gustów menu oraz niezapomnianą i ciepłą atmosferę.

Obiekt posiada 12 miejsc noclegowych.

Adamczyk Center Warszawa - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Adamczyk Center Warszawa lub obiekt konferencyjno-bankietowy Warszawa - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Adamczyk Center Warszawa: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Adamczyk Center Warszawa.

Adamczyk Center Warszawa - tagi:
imprezy okolicznościowe w warszawie, organizacja wesel w warszawie, sala bankietowa warszawa, sala weselna warszawa, dom weselny war

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony