1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


mazowieckie / Warszawa / Kuźnia Kulturalna Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Warszawa:
Nazwa obiektu:Kuźnia Kulturalna
Typ obiektu:restauracja
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:02-958 Warszawa
Adres:ul. Kostki Potockiego 24
Telefon:500 200 200 wewn. 1
Adres e-mail:Wyślij zapytanie ofertowe
Strona WWW:www.kuzniakulturalna.pl
  fb
 
Ilość sal:3
Ilość miejsc:200
 
Sąsiednie, duże miasto:Piaseczno, Konstancin-Jeziorna
Autobus / stacja autobusowa:Wilanów
Informacje o parkingu:100 miejsc
Opłata parkingowa za pojazd osobowy:0 zł
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
Organizowanie bankietów / biesiad: Yes
 
Internet: Yes
Drukowanie: Yes
Multimedia / video: Yes

Restauracja Kuźnia Kulturalna jest częścią pałacowo-parkowego zespołu Wilanów. Usytuowana nieopodal kościoła św. Anny, zabytkowego pałacu w Wilanowie i ogrodów królewskich. W obecnym formacie restauracja działa od sześciu lat. W przeciągu tego okresu zorganizowaliśmy ok. 400 imprez weselnych i bankietów na 100-200 osób. Jest to również miejsce, które gości artystów i autorów książek na koncertach i spotkaniach autorskich. Publiczność oklaskiwała tu takich artystów, jak Maciej Maleńczuk, Kayah, Justyna Steczkowska, Michał Bajor, Stanisław Soyka, Magda Umer, Kabaret Moralnego Niepokoju, Piotr Bałtroczyk oraz wielu innych.

Remont lokalu w 2016 roku dają możliwość ustawienia sceny, przeprowadzenia prezentacji multimedialnej czy oryginalnego oświetlenie sali. Obiekt jest klimatyzowany. Organizacja wesela w Kuźni Kulturalnej umożliwia połączenie uroczystości ślubnych ze spacerem i sesją zdjęciową w pałacowych ogrodach. Możemy zaproponować Państwu także ślub w plenerze w ogrodzie różanym koło fontanny, na moście rzymskim, czy w altanie chińskiej oraz oranżerii lub nad parkowym stawem. W otoczeniu zieleni, kwiatów, śpiewu ptaków, w iście królewskiej atmosferze.

Kuźnia Kulturalna Warszawa - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Kuźnia Kulturalna Warszawa lub restauracja Warszawa - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Kuźnia Kulturalna Warszawa: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Kuźnia Kulturalna Warszawa.

Kuźnia Kulturalna Warszawa - tagi:
sala weselna warszawa, wesele warszawa, dom weselny warszawa, komunia warszawa, sylwester warszawa, lokal wesele warszawa, hotel warszawa

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony