1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


śląskie / Mysłowice / Hotel Trojak Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Mysłowice:
Nazwa obiektu:Hotel Trojak
Typ obiektu:hotel, restauracja
Województwo:śląskie
Miejscowość:41-400 Mysłowice
Adres:ul. Stadionowa 11
Telefon:32 222 50 91, 32 222 65 63
Adres e-mail:Wyślij zapytanie ofertowe
Strona WWW:www.hoteltrojak.pl
 
Ilość sal:4
Ilość miejsc:400
Ilość miejsc noclegowych:95
 
Sąsiednie, duże miasto:Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
Organizowanie bankietów / biesiad: Yes
 
Internet: Yes
Multimedia / video: Yes

Hotel Trojak to idealne miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych, wesela, szkoleń czy konferencji. Posiadamy cztery klimatyzowane sale mogące pomieścić nawet do 400 osób. Dodatkowo proponujemy nocleg w naszych komfortowo wyposażonych pokojach dla 95 osób. Na terenie obiektu znajduje się kręgielnia, kort do squasha, sala fitness, sauna, solarium. Serdecznie Zapraszamy!

Hotel Trojak Mysłowice - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Hotel Trojak Mysłowice lub hotel, restauracja Mysłowice - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Hotel Trojak Mysłowice: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Hotel Trojak Mysłowice.

Hotel Trojak Mysłowice - tagi:
sala weselna mysłowice, dom weselny mysłowice, komunia mysłowice, karnawał mysłowice, sylwester mysłowice, wesele mysłowice

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony