1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


śląskie / Piekary Śląskie / Pod Skrzydłami Anioła Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Piekary Śląskie:
Nazwa obiektu:Pod Skrzydłami Anioła
Typ obiektu:sala weselna
Województwo:śląskie
Miejscowość:41-945 Piekary Śląskie
Adres:ul. Zamkowa 31
Telefon:502 690 619
Adres e-mail:Wyślij zapytanie ofertowe
Strona WWW:www.podskrzydlamianiola.com
 
Ilość sal:2
Ilość miejsc:150
 
Sąsiednie, duże miasto:Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry
Samolot / port lotniczy:Pyrzowice
Informacje o parkingu:60 miejsc
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
Organizowanie bankietów / biesiad: Yes
Organizowanie imprez plenerowych: Yes
 

Lokal położony jest w Piekarach Śląskich - Kozłowej Górze w bezpośrednim sąsiedztwie kilkuhektarowego parku z XIX w. z zachowanym starym drzewostanem. Restauracja Pod Skrzydłami Anioła mieści się w gustownie odrestaurowanych wnętrzach zabytkowych zabudowań z przełomu XIX i XX w. wchodzących niegdyś w skład kompleksu zamkowego Donnersmarcków. W przytulnych wnętrzach naszego lokalu spędzicie państwo miłe i niezapomniane chwile.

Oferujemy Państwu dwie stylowe, klimatyzowane sale, z parkietami tanecznymi, mogące pomieścić ponad 150 osób, z własnym zapleczem kuchennym i doświadczonym szefem kuchni, proponującym bogate menu w zróżnicowanych cenach. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz bardzo ciekawą lokalizację z bezpośrednim sąsiedztwem kilkuhektarowego parku.

Pod Skrzydłami Anioła Piekary Śląskie - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Pod Skrzydłami Anioła Piekary Śląskie lub sala weselna Piekary Śląskie - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Pod Skrzydłami Anioła Piekary Śląskie: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Pod Skrzydłami Anioła Piekary Śląskie.

Pod Skrzydłami Anioła Piekary Śląskie - tagi:
sala weselna piekary Śląskie, dom weselny piekary Śląskie, komunia piekary Śląskie, karnawał piekary Śląskie, sylwester piekary

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony