1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


śląskie / Siemianowice Śląskie / Centrum Konferencyjno - Bankietowe U OSTROWSKICH Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Siemianowice Śląskie:
Nazwa obiektu:Centrum Konferencyjno - Bankietowe U OSTROWSKICH
Typ obiektu:Sala
Województwo:śląskie
Miejscowość:41-100 Siemianowice Śląskie
Adres:ul. Michałkowicka 7
Telefon:601 452 079
Faks:32 228 55 96
Adres e-mail:Wyślij zapytanie ofertowe
Strona WWW:www.uostrowskich.pl
 
Ilość sal:1
Ilość miejsc:150
Ilość miejsc noclegowych:12
 
Sąsiednie, duże miasto:Sosnowiec, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Mysłowice, Tychy, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Tarnowskie Góry, Gliwice, Jaworzno, Mikołów
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
Organizowanie bankietów / biesiad: Yes
 
Internet: Yes
Komputery: Yes
Drukowanie: Yes
Ekran: Yes
Multimedia / video: Yes

Przyjęcie Weselne w Pięknej Zabytkowej Sali z Największym Kryształowym Żyrandolem w Polsce !!!

Proponujemy Państwu organizację tego wyjątkowego przyjęcia w Państwa życiu w siemianowickiej perle architektury przełomu XIX i XX wieku.

Centrum Konferencyjno - Bankietowe "u Ostrowskich" to idealne miejsce na organizację tego wyjątkowego przyjęcia.

Miejsce to swoim klimatem i charakterem tworzy najlepszą przestrzeń do organizacji przyjęcia weselnego. Nasze wieloletnie doświadczenie gościnność, połączone z wyśmienitą kuchnią i sprawną obsługą, są gwarancją udanego przyjęcia weselnego. Gwarantujemy, że zorganizowana przez nas przyjęcie weselne zapadnie Państwu w pamięci. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu. Na miejscu zaprezentujemy wszystkie zalety sali oraz, jeśli takie będzie Państwa życzenie, doradzimy jak zorganizować przyjęcie weselne.

Liczymy, że nasza oferta będzie dla Państwa interesująca.

Centrum Konferencyjno - Bankietowe U OSTROWSKICH Siemianowice Śląskie - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Centrum Konferencyjno - Bankietowe U OSTROWSKICH Siemianowice Śląskie lub Sala Siemianowice Śląskie - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Centrum Konferencyjno - Bankietowe U OSTROWSKICH Siemianowice Śląskie: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Centrum Konferencyjno - Bankietowe U OSTROWSKICH Siemianowice Śląskie.

Centrum Konferencyjno - Bankietowe U OSTROWSKICH Siemianowice Śląskie - tagi:
sala weselna siemianowice Śląskie, dom weselny siemianowice Śląskie, komunia siemianowice Śląskie, karnawał siemianowice Śląskie

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony