1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


śląskie / Tarnowskie Góry / Orfeusz Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Tarnowskie Góry:
Nazwa obiektu:Orfeusz
Typ obiektu:sala bankietowa
Województwo:śląskie
Miejscowość:42-600 Tarnowskie Góry
Adres:ul. Nakielska 42/44
Telefon:32 285 03 24
  fb
 
Ilość sal:1
Ilość miejsc:150
 
Sąsiednie, duże miasto:Świerklaniec, Radzionków, Piekray Śląskie, Bytom, Pyskowice, Zabrze, Zabrosławice, Miasteczko Śląskie
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
 

Sala bankietowa z ogródkiem letnim, oczkami wodnymi, kaskadami wewnątrz i na zewnątrz budynku, ogródkami skalnymi, fontanną, różnorodną roślinnością, letnią ozdobą - bujnie kwitnącymi kwiatami.

Wesela - do 150 osób, pozostałe imprezy (np.studniówki) - do 300 osób.

- wesela
- komunie
- studniówki
- zabawy
- bankiety
- prymicje
- bale sylwestrowe
- imprezy plenerowe
- inne uroczystości

Orfeusz Tarnowskie Góry - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Orfeusz Tarnowskie Góry lub sala bankietowa Tarnowskie Góry - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Orfeusz Tarnowskie Góry: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Orfeusz Tarnowskie Góry.

Orfeusz Tarnowskie Góry - tagi:
sala weselna tarnowskie góry, dom weselny tarnowskie góry, komunia tarnowskie góry, karnawał tarnowskie góry, sylwester tarnowskie

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony