dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.

Mowa weselna - uroczyste przemówienie w trakcie wesela

Zazwyczaj na początku wesela odbywa się uroczyste przemówienie tzw. mowa weselna . Skierowana jest do nowożeńców, ich rodziców i zgromadzonych gości. By mowa weselna była piękna i wyjątkowa, powinna być niebanalna i dobrze przemyślana. Jako pierwszy powinien zabrać głos ojciec Panny Młodej, a po nim – Pan Młody lub jego ojciec, następnie świadkowie.

Mowa weselna wygłaszana jest z pamięci, ale powinna być wcześniej przygotowana. Ma charakter uroczysty, jednak może zawierać żarty i anegdoty rodzinne lub zabawne skojarzenia. Może zawierać wspomnienia z czasu narzeczeństwa czy dzieciństwa Młodej Pary. Uroczysta wypowiedź kończy się życzeniami i toastem.
16.01.2013

reastauracja, zajazd informacje
targi ślubne hotel boss

Zapraszamy do Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Boss w Warszawie na Targi Ślubne Open Wedding Day - więcej »
 
Ekipa programu tv "I CIĘ NIE OPUSZCZĘ - AŻ DO ŚLUBU" emitowanego na TVN Style, zaprasza chętne do udziału pary planujące ślub. Casting do kolejnego sezonu naszego programu - czyli planujących ślub już od stycznia 10.01.2016

Program "I Cie nie opuszczę aż do ślubu" ma na celu pomoc Państwu Młodym w przygotowaniach do więcej »
 
Portal www.SaleNaWesele.pl istnieje od 2007 roku - posiada ugruntowaną jakość i markę o czym świadczą statystyki

702 490 wyświetleń dokonanych przez użytkowników w ciągu ostatnich 365 dni to wzrost o 64,56% względem roku poprzedniego

84 132 - unikalnych użytkowników to wzrost o 56,54% w ciągu ostatnich 365 dni, więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony