dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.





Mowa weselna - uroczyste przemówienie w trakcie wesela

Zazwyczaj na początku wesela odbywa się uroczyste przemówienie tzw. mowa weselna . Skierowana jest do nowożeńców, ich rodziców i zgromadzonych gości. By mowa weselna była piękna i wyjątkowa, powinna być niebanalna i dobrze przemyślana. Jako pierwszy powinien zabrać głos ojciec Panny Młodej, a po nim – Pan Młody lub jego ojciec, następnie świadkowie.

Mowa weselna wygłaszana jest z pamięci, ale powinna być wcześniej przygotowana. Ma charakter uroczysty, jednak może zawierać żarty i anegdoty rodzinne lub zabawne skojarzenia. Może zawierać wspomnienia z czasu narzeczeństwa czy dzieciństwa Młodej Pary. Uroczysta wypowiedź kończy się życzeniami i toastem.
16.01.2013





reastauracja, zajazd informacje
Już 11-ego stycznia w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Airport Open Bridal Day. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną kolekcje sukien ślubnych 2015 najbardziej znanych i cenionych marek. Organizatorzy zaplanowali na ten dzień także wiele innych atrakcji, między innymi konsultacje z ekspertami z branży więcej »
 
Produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem klienta detalicznego, jak również wśród właścicieli restauracji, domów weselnych, firm dekoratorskich dlatego też chcielibyśmy również Państwu zaproponować współpracę.

Produkujemy dekoracyjne kule ażurowe. Doskonale sprawdzają się przy dekoracjach ślubnych, komunijnych, więcej »
 
Portal www.SaleNaWesele.pl istnieje od 2007 roku - posiada ugruntowaną jakość i markę o czym świadczą statystyki

425 782 wyświetleń dokonanych przez użytkowników w 2014 roku to wzrost o 21,05% względem roku poprzedniego
53 603 - unikalnych użytkowników to wzrost o 10,62% w roku 2014 względem roku poprzedniego

więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony