1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


małopolskie / Kraków / Trzej Kucharze Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Kraków:
Nazwa obiektu:Trzej Kucharze
Typ obiektu:restauracja
Województwo:małopolskie
Miejscowość:30-437 Kraków
Adres:ul. Forteczna 22
Telefon:12 262 30 50 wew (307); 692 406 455
Adres e-mail:Wyślij zapytanie ofertowe
Strona WWW:www.trzejkucharze.com/new/
 
Ilość sal:2
Ilość miejsc:150
Ilość miejsc noclegowych:76
 
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
Organizowanie bankietów / biesiad: Yes
 
Internet: Yes
Komputery: Yes
Drukowanie: Yes
Ekran: Yes
Multimedia / video: Yes

Restauracja „TRZEJ KUCHARZE” w hotelu Kontrast ma doskonałe warunki do zorganizowania stylowego i romantycznego przyjęcia weselnego od 60 do 150 osób

Zajmiemy się wszystkim kompleksowo, rozpoczynając od opracowania szczegółowego planu całej imprezy, poprzez ustalenie menu, wybór zespołu lub DJ-a, umówienie fotografów i operatorów kamer, a kończąc na szczegółach takich jak wybór tortu weselnego, czy ustalenie miejsc dla gości.

W cenie każdego menu weselnego:
• Ceremoniał powitania Nowożeńców chlebem i solą oraz lampką wina musującego.
• Lampka wina musującego dla wszystkich Gości w czasie ceremonii powitalnej.
• 4 gorące posiłki, w tym uroczysty obiad rozpoczynający się od przystawki, a kończący na deserze.
• Płyta zimnych mięs, wędlin, ryb, serów, sałatek, sosów, pieczywa – uzupełniana podczas trwania uroczystości.
• Napoje zimne i gorące bez limitu

Ponadto oferujemy Państwu:
• Patery z ciastami lub łączone z owocami
• Tort ze sztucznymi ogniami

Poza tym gwarantujemy uczestnikom przyjęcia:
• Sale klimatyzowane
• Bezpłatny parking dla Wszystkich Gości weselnych
• Subtelne dekoracje sal
• Istnieje również możliwość skorzystania z pokoi hotelowych w atrakcyjnych cenach

Przykładowe menu weselne (ceny zestawów rozpoczynają się od 210zł/osobę )
Zobacz przykładowe menu weselne

Restauracja „TRZEJ KUCHARZE” mieszcząca się w hotelu Kontrast położona jest w cichej, willowej dzielnicy w południowej części Krakowa, nieopodal „Zakopianki” – trasy do Zakopanego w odległości kilku kilometrów od ścisłego centrum Krakowa.

Zobacz lokal na stronie : www.restauracja.trzejkucharze.com

Trzej Kucharze Kraków - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Trzej Kucharze Kraków lub restauracja Kraków - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Trzej Kucharze Kraków: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Trzej Kucharze Kraków.

Trzej Kucharze Kraków - tagi:
restauracja trzej kucharze, trzej kucharze kraków, bar, barbecue, biesiada, bufet śniadaniowy, buzinesowy lunch, chrzest, chrzty,

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony