1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


mazowieckie / Jaktorów-Kolonia / Golden Palace Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Grodzisk Mazowiecki:
Nazwa obiektu:Golden Palace
Typ obiektu:sala weselna
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:96-313 Jaktorów-Kolonia
Adres:ul. Żyrardowska 6
Telefon:502 377 218
Adres e-mail:Wyślij zapytanie ofertowe
Strona WWW:www.goldenpalace.waw.pl
  fb
 
Ilość sal:1
Ilość miejsc:220
Ilość miejsc noclegowych:10
 
Sąsiednie, duże miasto:Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Milanówek, Warszawa
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
Organizowanie bankietów / biesiad: Yes
Organizowanie imprez plenerowych: Yes
 
Internet: Yes

Golden Palace wyjątkowe miejsce na wyjątkowe spotkania!

Wszystkim klientom oraz ich gościom gwarantujemy doskonały catering oraz profesjonalne przygotowanie wesela, przyjęcia okolicznościowego, bankietu, itp. Każdy event możemy poprowadzić według indywidualnego pomysłu klienta lub naszego scenariusza.

Oferujemy wykwalifikowaną obsługę kelnerską oraz kucharską która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,staramy się brać pod uwagę wszystkie sugestie zarówno pod względem organizacyjnym jak i w kwestii proponowanego menu.

Golden Palace Jaktorów-Kolonia - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Golden Palace Jaktorów-Kolonia lub sala weselna Jaktorów-Kolonia - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Golden Palace Jaktorów-Kolonia: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Golden Palace Jaktorów-Kolonia.

Golden Palace Jaktorów-Kolonia - tagi:
sala weselna jaktorów kolonia, wesele jaktorów kolonia, dom weselny jaktorów kolonia, komunia jaktorów kolonia, sylwester jaktorów kolonia, lokal wesele jaktorów kolonia, hotel jaktorów kolonia

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony