1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


śląskie / Bielsko-Biała / BARTEK Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Bielsko-Biała:
Nazwa obiektu:BARTEK
Typ obiektu:dom weselny
Województwo:śląskie
Miejscowość:43-344 Bielsko-Biała
Adres:ul. Kryształowa 14a
Telefon:(33) 810 77 82
Adres e-mail:Wyślij zapytanie ofertowe
Strona WWW:www.bartek.bielsko.pl
 
Ilość sal:2
Ilość miejsc:180
 
Sąsiednie, duże miasto:Gliwice, Katowice, Bytom, Zabrze, Będzin, Chorzów, Rybnik, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Radzionków, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Świerklaniec, Mysłowice
 
 
Obiekt z gastronomią: Yes
 

Oferta:
Wesela, komunie i inne przyjęcia okolicznościowe
- kuchnie polską, regionalną,
- fachową obsługę kelnerską,
- 2 oddzielne sale biesiadne (180 i 100 miejsc) ze swoimi węzłami sanitarnymi.

Studniówki
Dla młodzieży maturalnej organizujemy imprezy studniówkowe i komersy.

- dwa parkiety,
- osobną salę dla grona pedagogicznego,
- zabawę zapewnia zawodowy DJ,
- ceny dopasowane do kieszeni maturzysty.

Konferencje, narady, bankiety, zabawy firmowe i imprezy plenerowe

- prosiak pieczony, duszonki, grill, pieczenie barana i inne regionalne potrawy,
- parkingi nasze pomieszczą około 100 samochodów lub określoną ilość autobusów.

BARTEK Bielsko-Biała - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. BARTEK Bielsko-Biała lub dom weselny Bielsko-Biała - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem BARTEK Bielsko-Biała: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. BARTEK Bielsko-Biała.

BARTEK Bielsko-Biała - tagi:
sala weselna bielsko-biała, dom weselny bielsko-biała, komunia bielsko-biała, karnawał bielsko-biała, sylwester bielsko-biała,

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony