1660 Sal i Domów Weselnych - zorganizuj z nami Wesele. Sala weselna na ślub, dom weselny, restauracja na wesele, sala na komunię, sala na studniówkę, ceny noclegów
dom weselny sala na wesele
sala na wesele Warszawa
.


śląskie / Mysłowice / Dom Przyjęć Hoga Dodaj do ulubionych
Ceny noclegów Mysłowice:
Nazwa obiektu:Dom Przyjęć Hoga
Typ obiektu:dom weselny
Województwo:śląskie
Miejscowość:41-400 Mysłowice
Adres:ul. Jasińskiego 2
Telefon:(32) 22-22-124
Faks:(32) 22-22-124
Adres e-mail:Wyślij zapytanie ofertowe
Strona WWW:www.restauracje.katowice.pl
 
Ilość sal:2
Ilość miejsc:100
 
Sąsiednie, duże miasto:Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy
 
 
 

Dom Przyjęć Hoga organizuje:
* wesela, komunie, chrzciny
* wieczory panieńskie i kawalerskie
* imprezy firmowe
* imprezy integracyjne
* sympozja, bankiety, spotkania rodzinne, imieniny
* urodziny, rocznice
* S Y L W E S T E R oraz zabawy karnawałowe
* studniówki


Posiada certyfikat Śląski Znak Jakości.

Dom Przyjęć Hoga Mysłowice - Korzystając z systemu tagów SaleNaWesele.pl masz ułatwiony dostęp do treści. Gdy klikniesz w opisie obiektu pod galerią zdjęć tag - np. Dom Przyjęć Hoga Mysłowice lub dom weselny Mysłowice - otrzymujesz zbiór informacji powiązanych z hasłem Dom Przyjęć Hoga Mysłowice: zdjęcia, dane adresowe, opis obiektu, video. Dostęp do zasobów portalu SaleNaWesele.pl możesz również uzyskać wpisując w wyszukiwarkę wspomniane słowo, np. Dom Przyjęć Hoga Mysłowice.

Dom Przyjęć Hoga Mysłowice - tagi:
sala weselna mysłowice, dom weselny mysłowice, komunia mysłowice, karnawał mysłowice, sylwester mysłowice, wesele mysłowice,

Wyszukiwarka:reastauracja, zajazd informacje
Czy istnieje taki produkt ?

Nie jest to raczej wino, a napój owocowy o intensywnym korzennym zapachu czyli grog świąteczny. Idealny słodki napój jako zamiennik alkoholu dla kobiet w ciąży, dzieci czy osób nie pijących np. z powodów religijnych.

Producentem jest IKEA a wysyłkowo można nabyć go poprzez poprzez OLX więcej »
 
W ostatnich latach powstało dużo nowych obiektów spełniających wygórowane oczekiwania nowożeńców - popyt i podaż spowodowały, że nie trzeba już się tak o wszystkie dobre sale bić.

Wzrosła jakość, ceny nie są wywindowane bo obok znajduje się konkurencja i nie trzeba też rezerwować sali z dwuletnim wyprzedzeniem. więcej »
 
Alkohol powinno się spożywać w odpowiednim kieliszku do niego przeznaczonym - sposób układania się płynu w kieliszku wpływa na sposób, w jaki go degustujemy.

W odpowiednio dobranym kieliszku alkohol lepiej się prezentuje i do tego zachowuje swoje walory smakowe. Wino nie wyblaknie, szampan się nie wygazuje, a koniak będzie więcej »

Serwis SaleNaWesele.pl zawiera prezentacje hoteli, domów weselnych, sal weselnych oraz innych obiektów (min. pałace, zamki) dysponujących zapleczem niezbędnym do wyprawienia wesela. Szeroka baza kontaktów pozwala na bezpośredni kontakt z wybranym obiektem poprzez telefon lub mail. Wyszukiwarka google pozwala na przeszukanie treści w serwisie weselnym. Publikujemy także artykuły poświęcone organizacji wesela, zaręczyn czy podróży poślubnej, a także nt. zniżek i rabatów w hotelach. Znajdź odpowiednią salę na wesele. Tylko u nas dane na temat wszystkich największych obiektów tego typu w Polsce podzielone na kategorie miast czy województw. Baza sale weselnych zawiera również odnośniki do sal konferencyjnych , obiektów konferencyjnych czy spa.

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony